KONST / Litografier / Färglitografi + kokbok (dds) 4457097
nr 445 7097
Färglitografi + kokbok (dds)
Lena Linderholm, 112/190 88x63, boken signerad av Lena Linderholm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 8 januari 2007
kl 16:52:12
1.200 kr
800 kr
950 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.500 kr